Co nabízíme

FVE pro domácnost

Domácnost

FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA (FVE) s bateriovým uložištěm výrazně sníží náklady na spotřebu elektřiny ve Vaší domácnosti. Výroba z fotovoltaiky bude nejen snižovat spotřebu elektřiny, ale můžete jí využít také k ohřevu teplé vody ať už v domácnosti či bazénech,můžete kombinovat připojení k bojleru či tepelnému čerpadlu. Princip fotovoltaické elektrárny je jednoduchý. Základem jsou fotovoltaické panely, které obsahují mnoho fotovoltaických článků. Když sluníčko dopadá na články, vzniká uvnitř fotoelektrický jev a jako důsledek dostáváme elektrický proud. Tento proud poté spotřebovávate ve své domácnosti způsobem, který je pro Vás nejefektivnější a co nespotřebujete, ukládáte do bateriového systému. Pomůžeme Vám se zvolením ideální velikosti Vaši fotofoltaické elektrárny. Svěřte se do rukou naší společnosti a my se o vše postaráme.

    • navrhneme a zrealizujeme pro Vás FVE na klíč, která Vám vyrobí a ušetří až 40% nákladů za el. energii,
    • jsme tu od roku 2009, zůstaneme dál a budeme Vám držet záruky,
    • vyřídíme veškerou administrativu s úřady,
    • realizaci provádíme obvykle do 3 měsíců od podpisu smlouvy,
    • vyřídíme dotaci z programu Nová Zelená Úsporám nebo Nová Zelená Úsporám Light.
ZÁRUKY

Přestože používáme kvalitní materiály a nejmodernější technologie, může se něco pokazit. A proto Vám přinášíme tyto nadstandardní záruky na naše instalace. 

Výkon solárních panelů
25 let
Mechanické součásti fotovoltaických panelů
10 let
Fotovoltaický měnič
10 let
Bateriová uložiště
5 let
Ostatní komponenty
2 roky
Jak bude realizace probíhat

Realizace

Realizace
01
KROK

Kontaktujeme vás

Nejpozději do 4 dnů od odeslání poptávky se vám ozve náš obchodně technický specialista. Nastíní, jaká řešení u vás přicházejí v úvahu, a domluví si s vámi termín osobní schůzky.

02
KROK

Návštěva u vás

Během týdne za vámi přímo na místo instalace přijede obchodně-technický specialista, kterého už znáte z telefonického hovoru. Probere s vámi spotřebu domácnosti, zjistí potřebné údaje o vaší střeše a zeptá se na případné individuální požadavky.

03
KROK

Jasná a férová nabídka

Zpracujeme všechny podklady, které jsme od vás získali při osobní návštěvě, a do 2 pracovních dnů vám připravíme nabídku, která bude šitá na míru vašim potřebám. Zohledníme v ní vaši střešní krytinu, navrhneme nejlepší umístění panelů na střeše a propočítáme nejvhodnější parametry všech komponent.

04
KROK

Podpis smlouvy

Jakmile odsouhlasíte navržené řešení, připravíme vám návrh smlouvy s přehledným rozpočtem. Po podpisu smlouvy se okamžitě pouštíme do práce.

05
KROK

Vypracování žádosti o dotaci

Vypočteme energetickou bilanci vaší nemovitosti a vytvoříme projektovou dokumentaci. Jen s těmito materiály lze žádat o dotaci. Vše ale vyřídíme za vás.

06
KROK

Montáž, instalace a testování

Instalaci provede náš profesionální tým zkušených montážníků. Jednodušší instalace zvládnou během jediného dne, ty složitější nejpozději do tří dnů. Náš profi tým systém také zprovozní, vysvětlí vám jeho funkčnost a ukáže vám, jak jednoduše ho můžete ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu.

07
KROK

Revize systému

Po instalaci k vám vyšleme autorizačního technika, který prověří správnost zapojení celého systému a předá vám dokumenty nezbytné pro připojení do distribuční sítě (ČEZ, PRE nebo EG.D).

08
KROK

Připojení do distribuční sítě

Abyste mohli fotovoltaický systém začít využívat, musí za vámi přijet ještě technik vaší distribuční sítě. Ten celý systém znovu prověří a připojí vás do sítě.

09
KROK

Vyplacení dotace

Hned po připojení do sítě pošleme veškerou dokumentaci na Státní fond životního prostředí. Jakmile úředníci dokumenty zpracují, vyplatí vám dotaci na účet.

POPTÁVKA

Těmická 1549, Bzenec,
69681, Česká republika

info@ceskeslunce.cz

+420 778 168 082

Řekněte nám víc o Vašem záměru