Jednoduché & Snadné použití

Předvídatelné platby

25 let záruka

Rychlá instalace

České slunce servisní s.r.o.

Používáme solární energii pro zjednodušení Vašeho života

O NÁS

Naše mise

Naše vize

Naše společnost České slunce servisní vám přináší výhody efektivního využívání solární energie, díky čemuž dokážeme eliminovat vysoké náklady na elektřinu. Naše solární panely produkují energii mnohem účinněji než tradiční energetická odvětví, což Vám umožňuje platit za elektřinu za mnohem výhodnější sazby než Vám může váš současný dodavatel energie nabídnout. Kromě toho, naše alternativa je nejen ekonomicky výhodná, ale také šetrná k životnímu prostředí. Nabízíme čistější a bezpečnější alternativu, abychom všichni mohli znovu cítit radost z energie.

Ušetříte peníze tím, že platíte za elektřinu za sazbu nižší než ta, kterou poskytuje vaše stávající energetická společnost. Navíc, ta současná varianta je nákladná. Naše firma České slunce servisní přináší čistější a bezpečnější alternativu, abychom se mohli opět cítit dobře ohledně energetiky. Dokážeme vyrovnat vysoké ceny elektřiny díky tomu, že naše solární panely vyrábějí energii mnohem efektivněji než tradiční energetické zdroje.

Pracovník chystající nářadí pro práci
home-3_01-2

Máte nějakou otázku?

Zavolejte nám:  +420 778 168 082

výhody

Pár důvodů proč si vybrat právě nás

Proč nás

Všechny funkce včetně dodavatelského řetězce, hodnotového řetězce, plánování projektů, výroby, služeb a náhradních dílů, technologií, výzkumu a vývoje atd. jsou integrovány tak, aby poskytovaly kompletní řešení.

Dlouhá doba používání

Snadná instalace

Vždy čistá energie

Služby servisu a údržby

Chytrá řešení

Obnovitelná energie

DOMY

Řešení pro domácnosti

FIRMY

Firemní řešení

proč my

Zachraňte planetu tím, že využíváte obnovitelné zdroje energie

Budoucnost

Jsme dynamicky se rozvíjející česká společnost s tradicí již od roku 2009, založená s cílem podporovat rozvoj obnovitelných zdrojů energie v České republice. Vznik naší společnosti je výsledkem dlouhodobého zájmu o alternativní zdroje energie, především pak energie sluneční. Dalším oborem naší činnosti jsou kompletní služby v oblasti domácí i průmyslové elektroinstalace.

0 250
+

Instalováno [MW]

0 200
+

Celkem zdrojů

naše vybrané poslední instalace

Projekty

Máte na nás otázku? Neváhejte se ozvat